تأکید بر تعیین عوامل و میزان سهم آلایندگی آن‌ها به منظور پیگیری رسانه‌ها تا رفع آلودگی هوا

تأکید بر تعیین عوامل و میزان سهم آلایندگی آن‌ها به منظور پیگیری رسانه‌ها تا رفع آلودگی هوا_6585a541be5eb.jpeg

به گزارش خبرگزاری ایمنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، محمدرضا جان‌نثاری در شورای اطلاع‌رسانی استان در خصوص مطالبه‌گری رسانه‌های استان در حوزه تأمین آب، اظهار کرد: مطالبه حوزه آب استان در رسانه‌های اصفهان در راستای مطالبه جریان دائمی رودخانه زاینده‌رود باشد.
وی ادامه داد: جریان دائمی زاینده‌رود و توقف آثار فرونشست زمین در استان مطالبه همگانی است که ضروری است به همین منوال در رسانه‌ها نیز مطالبه‌گری شود.
وی در خصوص آلودگی هوا اصفهان عنوان کرد: مطالبه‌گری در این حوزه نیز همراه با فضای نخبگانی دنبال و از هرگونه مطالبه احساسی در این حوزه اجتناب شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با اشاره به پژوهش‌های علمی صورت گرفته توسط دانشگاه‌های استان ادامه داد: در این حوزه باید برای مردم تشریح شود چه عواملی به صورت مشخص و با میزان سهم آلایندگی (با درصد و آمار کارشناسی) در آلودگی هوای اصفهان مؤثر است و چگونه می‌توان این عوامل را رفع کرد.
وی خاطرنشان کرد: اقدامات انجام شده در حوزه کاهش آلودگی هوا استان برای مردم تشریح و تبیین شود، در حوزه آب و هوا دستگاه‌های تخصصی استان اطلاعات لازم را در اختیار اصحاب رسانه قرار دهند و مطالبه‌گری در این حوزه به صورت علمی و تخصصی انجام شود. گفتنی است: در این نشست، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان نیز گزارش جامعی از فرآیند برگزاری جلسات کارگروه هماهنگی شرایط اضطرار آلودگی هوای استان و نحوه تصمیم‌گیری در خصوص تعطیلی مدارس ارائه کرد.

لینک کوتاه

esfanemoooon.ir/?p=94779

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up