حکم کمیته انضباطی علیه تیم سپاهان نوعی اصفهان‌ستیزی است

حکم کمیته انضباطی علیه تیم سپاهان نوعی اصفهان‌ستیزی است_65054fa690fe5.jpeg

احمد شریعتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با اشاره به رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مبنی بر کسر چهار امتیاز از تیم سپاهان و جریمه ۴۰ میلیارد تومانی این تیم، اظهار کرد: روز گذشته باخبر شدیم فدراسیون فوتبال حکمی را برای محبوب ترین و پرافتخارترین تیم فوتبال کشور که برای اصفهانی‌ها نیز ارزش ویژه دارد و آبروی کشور را حفظ کرده است، چهار امتیاز از ۱۲ امتیازی که بین باشگاه‌های کشور داشت، همچنین مبلغ ۴۰ میلیارد تومان جریمه برای این تیم مشخص کرده، اما به‌طور واضح اعلام نشده است که به چه دلیل این جرایم در نظر گرفته شده است.
وی افزود: وقتی قرار است حکمی صادر شود، باید طبق قانون طرف مقابل امکان و فرصت دفاع از خود را داشته باشد، اما فدراسیون بدون اینکه اجازه اعلام دفاعیات تیم سپاهان را بدهند، در رسانه‌ها برای اینکه سرکوبی برای تیم داشته باشند، اعلام کردند که این تیم مرتکب تخلف شده و بر این اساس حکم سنگینی صادر شده است.
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: با توجه به اینکه در کشور ما طی سال‌های اخیر اصفهان‌ستیزی آغاز و در مسائل پیشرفت‌های اقتصادی، توسعه شهر و زاینده‌رود ظلم زیادی به اصفهان شده است، در حال حاضر نیز در زمینه ورزش فوتبال در حق اصفهان اجحاف شده است.
وی با بیان اینکه اصفهان دو تیم مقتدر سپاهان و ذوب آهن دارد و سپاهان با امتیازهای خوب و حمایت طرفداران در کشور برندی پرافتخار برای ورزش ایران است، گفت: ادامه اصفهان‌ستیزی را شاهد هستیم، چراکه تلاش می‌شود تیم فوتبال سپاهان اصفهان را به زمین بزنند.
شریعتی تاکید کرد: از مسئولان فدراسیون انتظار داریم اگر تخلفی صورت گرفته، واقع‌بینانه تصمیم بگیرند؛ آیا سایر باشگاه‌های کشور که در مقابل تیم سپاهان مدعی شدند، قبلاً تخلفی نداشتند و این حکم منطقی است؟
وی اظهار کرد: حکم صادر شده از سوی فدراسیون فوتبال منصفانه نبوده است، از این رو به عنوان نماینده مردم در شورای شهر اصفهان حمایت خودم را از این تیم اعلام می‌کنم و تاکید دارم که باید رسیدگی به این مسائل شفاف انجام شود و در نهایت اگر مسئله‌ای محرز شد، ما تابع اجرای قوانین هستیم.

لینک کوتاه

esfanemoooon.ir/?p=93328

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

asdadasdasdasdasd
keyboard_arrow_up