رفع تصرفات از حریم و بستر زاینده‌رود سرعت بگیرد

رفع تصرفات از حریم و بستر زاینده‌رود سرعت بگیرد_64c9fbba1f2ec.jpeg

ایسنا/اصفهان رئیس دادگستری استان اصفهان با تأکید بر لزوم اجرای سریع، درست و کامل آزادسازی‌های حریم و بستر زاینده‌رود و دیگر منابع ملی، گفت: رفع تصرفات از حریم و بستر زاینده‌رود و دیگر منابع ملی باید با سرعت و به‌طور کامل، دقیق و در تمام نقاط استان انجام شود و هیچ بهانه‌ای در اجرای آن پذیرفتنی نیست.
حجت‌الاسلام اسدالله جعفری در نشست شورای حفظ حقوق بیت‌المال در اراضی ملی و منابع طبیعی، اظهار کرد: بنابر سخنی از حضرت امام حسین(ع) که فرموده‌اند: «هر کس خشنودی خدای متعال طلب کند هر  چند که خشم مردم را در پی داشته باشد خدا او را از مردم بی‌نیاز می‌کند» همه به ویژه مسئولان باید خشنودی خداوند را محور تصمیم‌گیری و اقدامات خود قرار دهند.
وی افزود: عاشورا همچون دانشگاهی است که هر کس وارد آن شد و درس‌های آن را با نمره قبولی فرا گرفت، انسانی ماندگار و جاودان خواهد شد و مدیران و مسئولان باید تک تک افراد حاضر در سپاه حق در روز عاشورا را الگوی خود قرار داده و با هیچ فشار و ابزاری از تعهدات و آرمان‌های انسانی و الهی کوتاه نیایند چون عاشورا صحنه نمایش بالاترین سطح مسئولیت‌پذیری و تکلیف‌گرایی بود.
به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دادگستری استان اصفهان، جعفری با تأکید بر لزوم اجرای سریع، درست و کامل آزادسازی‌های حریم و بستر زاینده‌رود و دیگر منابع ملی، گفت: رفع تصرفات از حریم و بستر زاینده‌رود و دیگر منابع ملی باید با سرعت و به‌ طور کامل، دقیق و در تمام نقاط استان انجام شود و هیچ بهانه‌ای در اجرای آن پذیرفتنی نیست.
رئیس کل دادگستری استان اصفهان تصریح کرد: سازمان آب منطقه‌ای در راستای رفع برخی ابهامات، اقدام به جانمایی و مشخص کردن مجدد حریم رودخانه زاینده‌رود کرده و پس از آن همه افراد و ارگان‌ها موظف به پیروی از قانون خواهند بود.
وی با بیان اینکه در اجرای قانون همه یکسان هستند، تصریح کرد: در برخورد با متخلفان و متجاوزان به منابع ملی و ساخت و سازهای غیرمجاز، بدون تبعیض عمل شود تا اقدامات انجام گرفته در این حوزه تحت تاثیر سلایق و روابط افراد خاص، قرار نگیرد.
جعفری از مردم خواست پیش از اینکه اقدام به خرید یا سرمایه‌گذاری برای ساخت و ساز در اراضی غیرمسکونی کنند حتما با استعلام از نهادهای ذیربط همچون سازمان منابع طبیعی، آب منطقه‌ای، جهادکشاورزی، شهرداری‌ها از مجاز بودن ساخت‌وساز اطمینان حاصل کرده و سرمایه‌های خود را در معرض نابودی قرار ندهند.
انتهای پیام 

لینک کوتاه

esfanemoooon.ir/?p=92520

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

viagra kullananlar
keyboard_arrow_up