رفع مشکل باغ گل‌های اصفهان با نظرخواهی از شهروندان

رفع مشکل باغ گل‌های اصفهان با نظرخواهی از شهروندان_6540a33bec3b4.jpeg

جواد الهی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: مجموعه آموزشی تفریحی باغ گل‌ها سال ۱۳۷۵ با مساحتی بالای ۷۰ هزار متر مربع به بهره‌برداری رسید؛ این مجموعه نمونه بارزی از باغ ایرانی با تمام خصوصیت‌ها است.
وی با بیان اینکه در دل این باغ ایرانی، باغ‌هایی از کشورهای دیگر همچون باغ ایتالیایی، فرانسوی و ژاپنی طراحی شده است، افزود: همچنین باغ‌هایی متناسب با آب و هوای ایران همچون باغ گیاهان دارویی، سوزنی‌برگ‌ها، صخره‌ای، گیاهان پوششی، کلکسیون گل‌های رز و پیازی ایجاد شده است.
مدیر روابط‌عمومی سازمان پارک‌ها و فضای شهرداری اصفهان تصریح کرد: باغ گل‌ها از لحاظ موقعیت جغرافیایی در مرکز اصفهان در میدان بزرگمهر و نزدیک به رودخانه زاینده‌رود قرار گرفته است، از این‌رو امکانات پذیرایی و تفریحی خوب این مجموعه گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند.
وی گفت: نظر به اهمیت مقوله ارتباطات مردمی و نقش مردم در سر سبزی فضای زیبای باغ گل‌ها از شهروندان دعوت می‌شود در نظر سنجی باغ گل‌ها با مراجعه به این آدرس https://survey.isfahan.ir/vote/2b84796 شرکت کنند، زیرا پس از نظرخواهی از شهروندان و احصای نظرات آن‌ها، کمبودها و معایب باغ گل‌ها رفع می‌شود.
الهی‌فر تصریح کرد: مهم‌ترین فضاهای فراغتی در شهر و بنا بر ماهیت خود و فضاهای عمومی پویا و در حال تغییر است، از این‌رو ارزیابی باغ گل‌ها بر و توجه به اولویت نیاز مخاطبان یکی از الزامات مدیریت شهری کارآمد به‌شمار می‌رود، بر همین اساس نظر سنجی یکی از برنامه‌های اصلی سازمان پارک‌ها است.

لینک کوتاه

esfanemoooon.ir/?p=94290

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up