محیط زیست و مقابله با فساد ۲ اولویت اصلی شورای ششم اصفهان

محیط زیست و مقابله با فساد ۲ اولویت اصلی شورای ششم اصفهان_6110cf72dd4ed.jpeg

به گزارش خبرنگار ایمنا، ابوالفضل قربانی در یک گفت‌وگوی تلویزیونی با اشاره به آغاز به کار رسمی شورای ششم، اظهار کرد: امیدواریم به پشتوانه مشارکت مردم بتوانیم یکی از طلایی‌ترین دوران مدیریت شهری را در اصفهان رقم بزنیم.

وی مبارزه با فساد و مسائل زیست محیطی را مهم‌ترین اولویت اقدامات شورای ششم دانست و از بهبود کیفیت هوا، نوسازی و توسعه ناوگان حمل‌ونقل عمومی، نگهداشت و توسعه فضای سبز و مطالبه از مسئولان برای جریان دائمی زاینده‌رود به عنوان دیگر اولویت‌های شورا نام برد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان خاطرنشان کرد: اصفهان شهر پر آوازه اما پرچالشی است که یکی از مهم‌ترین این چالش‌ها مباحث زیست محیطی است بدین سبب شورای شهر باید در حوزه مقابله با آلودگی هوا و سایر معضلات زیست محیطی کلانشهر اصفهان اقدام کند.

قربانی با تاکید بر لزوم توجه به کاهش فاصله بین مناطق شهری و افزایش سرانه در مناطق کم برخوردار، تصریح کرد: شورای ششم به مناطقی از شهر که امکانات مناسبی در اختیار ندارند، به طور جدی خواهد پرداخت.

وی با تاکید بر اینکه در شورای شهر نگاه بالا شهر و پایین شهر نخواهیم داشت، ادامه داد: مناطق و محلات کمتر برخوردار نسبت به دهه‌های گذشته پیشرفت زیادی داشته‌اند، اما با شرایط مطلوب فاصله دارند لذا با توجه به اینکه این مناطق در کلانشهر اصفهان پراکنده هستند، ساماندهی آن‌ها نیازمند توجه و برنامه‌ریزی جدی است.

قربانی افزود: در راستای صیانت از سلامت مردم که با وجود معضلات بسیار، یکی از بزرگترین چالش‌های اصفهان محسوب می‌شود در حد و اندازه‌ای که قانون دست شورا را باز می‌گذارد فعال خواهیم بود.

لینک کوتاه

esfanemoooon.ir/?p=63824

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

asdadasdasdasdasd
keyboard_arrow_up