پایان دوران پشت میزنشینی مدیران در شهرداری اصفهان

پایان دوران پشت میزنشینی مدیران در شهرداری اصفهان_612496096c9a8.jpeg

ایسنا/اصفهان سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان با تأکید بر اینکه دوران پشت میزنشینی مدیران در شهرداری به پایان رسیده است، گفت: اولویت با مدیرانی است که در دل محلات و از نزدیک با مردم همراه باشند و تصمیمات لازم را بگیرند، چراکه سرمایه اجتماعی در شهر اصفهان نیاز به حضور چنین مدیرانی دارد.
علی صالحی در پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، با اشاره به انتخاب شهردار اصفهان و فرایندی که به طور منطقی پیش می رود، اظهار کرد: برای انتخاب شهردار از ابتدا فرایندی تعریف شد، اما این فرایند اصل نیست، بلکه مسیری است تا دچار خطاهای شناختی نشویم و از همه ظرفیت ها استفاده کنیم.
وی با درخواست از نخبگان و رسانه ها برای قرار گرفتن در کنار شورای شهر تا انتخاب خوبی برای چهار سال پیش رو داشته باشیم، گفت: انتخاب شهردار اصفهان مهم ترین تصمیم شورا است که اگر چند روزی تأخیر داشته باشد نتایج بهتری خواهد داشت. در این راستا پذیرای همه نظرات هستیم و همانطور که مردم را به صورت جدی در این فرایند مشارکت داده ایم، همچنان نیاز به همراهی مردم داریم تا این فرایند با خروجی مناسب به پایان برسد.
این عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با تأکید براینکه ما منتخب همه مردم اصفهان هستیم، گفت: حتما در شورای ششم شهر اصفهان مسأله حضور نخبگان جوان را در حوزه مدیریت شهری در اولویت قرار خواهیم داد و درخواست ما از مدیریت آینده شهر این است که زمینه حضور و مشارکت جوانان را در اداره شهر فراهم کند.
وی همچنین با بیان اینکه دوران پشت میزنشینی مدیران در شهرداری به پایان رسیده است، تصریح کرد: اولویت با مدیرانی است که در دل محلات از نزدیک با مردم همراه باشند و تصمیمات لازم را بگیرند، چراکه سرمایه اجتماعی در شهر اصفهان نیاز به حضور چنین مدیرانی دارد.
صالحی مبارزه با فساد و سلامت اداری را یکی دیگر از اولویت های جدی شورای اسلامی شهر برشمرد و افزود: البته نیاز داریم مبارزه با فساد هوشمند، سیستمی و با فرایند نامتوازن در دسترس مردم باشد تا در خروجی سیستم قابل مشاهده باشد.
وی بر رفع قوانین زاید و قابل تفسیر تأکید و خاطرنشان کرد: به زودی از طریق کمیته های نظارتی و تغییر ساختارهای بعضا نمایشی، مبارزه جدی و عملی با فساد در شورای شهر ادامه پیدا خواهد کرد. البته سلامت کارکنان خدوم شهرداری بیش از هر چیز مورد تاکید ما بوده و هست، اما آنچه که وجود دارد هم زیبنده شهر اصفهان نیست.
به گزارش ایسنا، سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه در مساله برنامه و بودجه نیز نیاز به تغییر ریل جدی در مدیریت شهری داریم، گفت: امروز نگاه ها به شورای ششم برای تحول است و این تحول جزو با تغییر و تحول در حوزه برنامه و بودجه اتفاق نخواهد افتاد که این موضوع در اولویت کمیسیون اقتصادی نیز هست.
وی زاینده رود را یکی دیگر از اولویت های اصلی برای شهر و شهروندان اصفهان دانست و گفت: جریان زاینده رود از سراب تا پایاب و شریان حیاتی شهر اصفهان را از همه دستگاه ها به صورت جدی مطالبه و پیگیری می کنیم، چراکه این مساله اول و اساسی در شهر اصفهان برای همه نسل ها است.
انتهای پیام

لینک کوتاه

esfanemoooon.ir/?p=64853

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

asdadasdasdasdasd
keyboard_arrow_up