کدام استان‌های کشور میزبان بارش‌های تابستانی خواهند بود؟

کدام استان‌های کشور میزبان بارش‌های تابستانی خواهند بود؟_64cdf07caf000.jpeg

صادق ضیائیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: امروز _پنجشنبه دوازدهم مردادماه_ در بیشتر مناطق کشور، جو پایدار و آسمان صاف خواهد بود و در ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده رخ می‌دهد. فردا نیز در شمال استان‌های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، اردبیل، سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز، رگبار پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت انتظار می‌رود.
وی افزود: روز شنبه در ارتفاعات شمال استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و ارتفاعات مازندران، گلستان و خراسان و روز یکشنبه در دامنه و ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی به ویژه در ساعات بعدازظهر، رشد ابر و بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.
رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا تصریح کرد: روز دوشنبه در بعضی نقاط شمال غرب و استان‌های واقع در دامنه و ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی، رگبار پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید رخ خواهد داد.
وی ادامه داد: طی سه روز آینده، برای بعضی نقاط هرمزگان، جنوب استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان و فارس نیز در ساعات بعدازظهر و اوایل شب، رشد ابر گاهی رگبار، رعد و برق، وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد، گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.
ضیائیان گفت: در طول پنج روز آینده در بعضی نقاط شمال شرق، شرق به ویژه منطقه زابل، بخش‌هایی از مرکز و دامنه‌های جنوبی البرز، در بعضی ساعات وزش باد شدید، گاهی همراه با گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا خواهد بود. روزهای جمعه و شنبه دریای خزر و پنج روز آینده شرق دریای عمان مواج است.
ضیائیان خاطرنشان کرد: وضعیت هوای کنونی استان اصفهان، صاف در بعدازظهر کمی ابری گاهی وزش باد با بیشینه ۴۱ و کمینه ۲۱ است و در روز _جمعه سیزدهم مردادماه_ نیز صاف، گاهی وزش باد شدید با بیشینه ۴۱ و کمینه ۲۰ پیش‌بینی می‌شود.

لینک کوتاه

esfanemoooon.ir/?p=92596

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

viagra kullananlar
keyboard_arrow_up