آقای رئیسی قانون را اجرا کنید!

آقای رئیسی قانون را اجرا کنید!_62a82ee216e40.jpeg

اسفندیار امینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، درخصوص مطالبات کشاورزان اصفهانی از رئیس‌جمهور اظهار کرد: خشک شدن تالاب گاوخونی، نرسیدن آب به دست حقابه‌داران، بحران فرونشست، فروش آب زاینده‌رود و حفر چاه‌های مجاز و غیرمجاز بیش از حوضه آبریز زاینده‌رود، بحران‌هایی است که به علت اجرا نشدن قانون اتفاق افتاده است.

وی افزود: در دولت‌های مختلف رؤسای‌جمهور به استان اصفهان سفر کردند؛ بنابراین سفر رئیس‌جمهور به این استان اقدام تازه‌ای نیست، مهم آن است که به‌جای پاک کردن صورت‌مسئله، اقدامی برای اجرای صحیح قوانین انجام گیرد.

دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزان اصفهان گفت: با اجرای قانون، مشکلاتی که برای آن کارگروه‌ها، کمیته‌ها و همایش‌های بسیاری برگزار شده و نتیجه مثبتی نداشته است، رفع می‌شود.

امینی تصریح کرد: دولت‌ها تصور می‌کنند برای رفع مشکلات باید در میان مردم، به‌دنبال متهم باشند اما باید توجه داشت مردم در حال زندگی روزمره خود هستند و اگر تخلفی صورت می‌گیرد ناشی از صحیح اجرا نشدن قوانین توسط متولیان است.

وی خاطرنشان کرد: بنابراین اگر رئیس‌جمهور درصدد بهبود شرایط است، باید به سراغ دستگاه‌های اجرایی و نظارتی برود تا مشکلات رفع شود. انتظار کشاورزان از این دولت نیز مانند دولت‌های قبل، فقط تلاش برای اجرای قوانین است.

لینک کوتاه

esfanemoooon.ir/?p=82130

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up