اخلاق شهروندی نقطه مشترک موضوعات جشنواره شعر و داستان «شهر من»

#image_title

سیدمهدی سجادزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با اشاره به اینکه اختتامیه چهارمین جشنواره شعر و داستان «شهر من» روز گذشته _پنجشنبه هفتم دی_ برگزار شد، اظهار کرد: در این اختتامیه برگزیدگان بخش‌های شعر و داستان به تفکیک گروه‌های سنی کودک، خردسال و نوجوان مشخص شدند.
وی افزود: بخش ویژه چهارمین جشنواره به موضوع زاینده‌رود اختصاص پیدا کرد، از این‌رو شعر و داستان‌های پیرامون زاینده رود مورد تجلیل قرار گرفت، اما در نهایت اخلاق شهروندی نقطه مشترک تمام موضوعات این جشنواره بود.
رئیس اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان تاکید کرد: طی فراخوانی که هجدهم تیر سال جاری اعلام شد، موضوعات این جشنواره به‌صورت کلی در قالب سه سرفصل محیط زیست، اخلاق شهروندی و خدمات شهری تقسیم شد که استفاده از حمل‌ونقل عمومی، کنترل خشم، دوست‌یابی، نیکی به والدین و جدا کردن پسماند خشک از تر، از جمله زیر شاخه‌های سه سرفصل موضوعات این جشنواره بود.
سجادزاده گفت: آثار در دو مرحله مورد ارزیابی قرار گرفت که در مرحله نخست تعداد آثار محدود شد و در نهایت آثار برگزیده توسط داوران جشنواره انتخاب شد.
وی ادامه داد: در بخشی از اختتامیه این جشنواره، جمشید خانیان و زهرا وثوقی که از شاعران و داستان‌نویسان بزرگ کشور هستند، مورد تجلیل قرار گرفتند، همچنین در حاشیه این اختتامیه از کتاب «نهنگ» که یک نمایشنامه با موضوع زاینده‌رود است، رونمایی شد.

لینک کوتاه

esfanemoooon.ir/?p=94905

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up