اعتراف سارق به ۳۳ فقره سرقت محتویات داخل خودرو

اعتراف سارق به ۳۳ فقره سرقت محتویات داخل خودرو_650d390d4bd55.jpeg

سرهنگ حسین ترکیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر سرقت از داخل خودروی آنها در بعضی از مناطق حاشیه‌ای زاینده رود، بررسی موضوع جهت شناسایی و دستگیری عامل این سرقت‌ها در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: با انجام تحقیقات میدانی نامحسوس مشخص شد سارق به صورت پیاده در حاشیه زاینده رود تردد و اقدام به سرقت از داخل خودروهای پارک شده می‌کند.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: تحقیقات کارآگاهان در این خصوص ادامه داشت تا اینکه یکی از واحدهای گشت انتظامی موفق به شناسایی سارق و متهم در یک عملیات ضربتی و هماهنگ دستگیر شد.
وی ادامه داد: متهم ابتدا منکر هرگونه جرمی بود، اما هنگامی که با مدارک و مستندات کارآگاهان پلیس روبه‌رو شد، لب به اعتراف گشود و به ۳۳ فقره سرقت داخل خودرو اقرار کرد.
سرهنگ ترکیان با اشاره به معرفی متهم به مرجع قضائی خاطرنشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم مقادیری اموال مسروقه از جمله هندزفری، پاور بانک، تعدادی ادکلن و عطر، تعدادی عینک، کیف عینک، فلش مموری، شارژر خودرویی موبایل و اقلامی دیگر کشف شد.

لینک کوتاه

esfanemoooon.ir/?p=93423

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up