ایمنی پایین جاده تیران به چادگان جان ۲ نفر را گرفت

ایمنی پایین جاده تیران به چادگان جان ۲ نفر را گرفت_64d9dbc2027ea.jpeg

ایسنا/اصفهان حجم بالای تردد، عرض کم و قرار گرفتن روستاها در جوار جاده تیران به چادگان باعث ناایمنی این جاده شده، به‌طوری که شب گذشته ۲ نفر در اثر تصادف جان باختند.
جاده تیران به چادگان به لحاظ سفر به منطقه گردشگری زاینده‌رود و ارتباطی بین استانی، یکی از محورهای مواصلاتی و پرتردد استان اصفهان محسوب می‌شود که بخشی از آن در حوزه استحفاظی تیران و کرون قرار دارد.
قرار گرفتن تعدادی از روستاهای این شهرستان در جوار جاده و ترددهای محلی و از طرفی حجم بالای ترافیک در ایام تعطیلی و خاص سال، موجب ناایمنی این مسیر شده است.
ترافیک سنگین روزهای تعطیلی یکی از چالش‌های این جاده بوده که گاهی منجر به تصادف و خسارت به رانندگان می‌شود.
حوالی ساعت ۲۰ شامگاه (جمعه، ۲۰ مردادماه) بر اثر سانحه تصادف خودرو پژو با یک دستگاه موتورسیکلت ۲ نفر جان خود را از دست دادند.
این زن و مرد راکب و سرنشین موتورسیکلت که از اهالی همین روستاها بودند، بر اثر این برخورد فوت کردند.
مطالبه اهالی روستا برای تعریض جاده
اهالی این روستا که در گذشته نیز درخواست تعریض جاده و ایمن‌سازی آن را داشتند بر اثر این حادثه متأثر شدند و خواسته خود را از مسئولان مطالبه کردند.
جاده توسط اهالی روستاهای این منطقه پس از این تصادف با هدف پیگیری جدی رفع مشکل مسدود شد تا اینکه بخشدار بخش کرون و عوامل انتظامی و پلیس راه در محل حادثه حاضر شدند.
خواسته مردم این منطقه را مسئولان شنیدند و قول مساعد دادند تا موضوع را به‌صورت جدی دنبال کنند و بعد از این اتفاق، جاده باز شد.
تعریض جاده تیران به چادگان پیگیری می‌شود
بخشدار کرون شهرستان تیران و کرون در این خصوص به ایسنا گفت: مطالبه مردم به حق بوده و نیاز به تعریض این جاده است که راه و شهرسازی در این خصوص مأموریت دارد.
سجاد صانعی ادامه داد: جاده تیران به چادگان یکی از مسیرهای پر تردد است که حجم بالایی از ترافیک را در روزهای پایانی هفته و تعطیلات تجربه می‌کند.
وی با بیان اینکه تعریض این جاده مورد بحث و بررسی بوده، تصریح کرد: محدودیت‌های اعتباری همواره مانع از اجرای این پروژه‌ها است.
بخشدار کرون خاطرنشان کرد: موضوع به‌صورت ویژه و با بررسی راهکارهای مناسب در جلسه‌ای خاص با محوریت فرماندار و پیگیری مسئولان راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دنبال می‌شود.
انتهای پیام

لینک کوتاه

esfanemoooon.ir/?p=92779

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up