برگزیدگان جشنواره خندستان اعلام شدند

برگزیدگان جشنواره خندستان اعلام شدند_640830150bd63.jpeg

به گزارش ایمنا، پنجمین دوره جشنواره ملی تئاتر کمدی خندستان امروز_پنجشنبه_ یازدهم اسفندماه_ با معرفی آثار برگزیده در بخش‌های مختلف به کار خود پایان داد.
بخش نمایش بیرونی (قسمت آزاد)
بخش بروشور
حسین کاظمی برای نمایش «آستامیوفن با طعم کدئین» شایسته تقدیر شد
بابک فلاح برای نمایش «۲۵ متر آرزو» جایزه برتر این بخش را دریافت کرد
بخش طراحی لباس
مارال ایزد برای نمایش «قهرمان کیست؟»
بخش موسیقی
احمد جعفری برای نمایش «مستند پخش نشده میرزا» شایسته تقدیر شد
علی خاتمی برای کارگردانی دو نمایش «چیزمیز» و «قهرمان کیست» رتبه برتر شد
بخش طراحی فضا
سید پویا امامی برای نمایش «۲۵ متر آرزو» شایسته تقدیر شد
رضا ملکی برای نمایش «خرس‌های پاندا» رتبه برتر شد
بازیگری مرد
ابراهیم حاج‌حیدری برای نمایش «خرس‌های پاندا» و امین وحیدی‌پور برای نمایش «مستند پخش نشده میرزا» شایسته تقدیر شدند
مهدی داوری برای نمایش «دستکاری» و «مستند پخش نشده میرزا» حائز رتبه سوم شد
سید پویا امامی برای نمایش «قهرمان کیست» و نمایش «۲۵ متر آرزو» حائز رتبه دوم شد
احمد سمیعی برای نمایش «قهرمان کیست» حائز رتبه اول شد
بازیگری زن
ساره کیادربندسری برای نمایش «نامه» شایسته تقدیر شد
حسنا قبادی برای نمایش «چیزمیز» حائز رتبه سوم شد
نجمه محرابی برای نمایش «آستامینوفن با طعم کدئین» حائز رتبه دوم شد.
مارال ایزدبخش برای نمایش «قهرمان کیست؟» و نمایش «۲۵ متر آرزو» حائز رتبه اول شد
بخش نویسندگی
سید پویا امامی برای نمایش «۲۵ متر آرزو» شایسته تقدیر شد
هما پارسایی سرشت برای نمایش «مستند پخش نشده میرزا» حائز رتبه سوم شد
مارال ایزدبخش و رضا بهرامی برای نمایش «قهرمان کیست؟» حائز رتبه دوم شد
احمد سمیعی برای نمایش «دستکاری» حائز رتبه اول شد.
بخش کارگردانی
حسنا قبادی برای نمایش «چیزمیز» حائز رتبه سوم شد
رضا مالکی برای نمایش «خرس‌های پاندا» حائز رتبه دوم شد
احمد سمیعی برای نمایش مستند «پخش نشده میرزا» حائز رتبه اول شد
بخش نمایش‌های بیرونی (قسمت زاینده رود)
بخش بروشور
نازنین زمانی برای نمایش «حکایت‌های آبکی» حائز رتبه برتر شد
بخش طراحی فضا
کیانوش احمدی برای نمایش «در مسیر زاینده رود» حائز رتبه برتر شد
طراحی لباس
مهدی مزدارانی برای نمایش «مرثیه‌ای برای زاینده رود» حائز رتبه برتر شد
بخش موسیقی
ارشیا باقرصاد برای آهنگ‌سازی سه نمایش «قوچستون»، «ک مثل کریم» و «حوالی ۱۴۰۰ به روایت ۱۵۰۰» حائز رتبه برتر شد
بازیگری زن
هما پارسایی سرشت برای نمایش «آخرین بازمانده» حائز رتبه سوم شد
نرگس خاک کار برای نمایش «کالبد شکافی یک اتفاق» حائز رتبه دوم شد
آرزو کریمی‌زند برای نمایش «حکایت‌های آبکی» حائز رتبه اول شد
بازیگری مرد
مهدی داوری برای نمایش «آخرین بازمانده» حائز رتبه سوم شد
رحیم ملکی برای نمایش «قوچستون» و محمد قدیمی برای نمایش «حکایت‌های آبکی» به طور مشترک حائز رتبه دوم شدند
مصطفی کولیوندی برای نمایش «مجلس‌نامه پطروس فداکار» و نمایش «کالبدشکافی یک اتفاق» حائز رتبه اول شدند
کارگردانی
آدینه رحیم‌نژاد برای نمایش «حکایت‌های آبکی» شایسته تقدیر شد
هما پارسایی‌سرشت برای نمایش «آخرین بازمانده» حائز رتبه سوم شد
علیرضا شمس و سامان شکیبا برای نمایش «مرثیه‌ای برای زاینده رود» حائز رتبه دوم شد
سعید الهیاری برای نمایش «قوچستون» حائز رتبه اول شد.
نمایش‌نامه نویسی
مجتبی خلیلی برای نمایش حکایت‌های آبکی حائز رتبه سوم شد
سعید نظری برای نمایش «قوچستون» حائز رتبه دوم شد
احمد کریمی برای نمایش «آخرین بازمانده» حائز رتبه اول شد
بخش نمایش‌های صحنه‌ای
بخش بروشور
امید مجیدی برای نمایش «آخرین نامه» حائز رتبه برگزیده شد
بخش طراحی نور
امین امیدی راد برای نمایش «کمین ژاله» حائز رتبه برگزیده شد
بخش طراحی لباس
علی نخعی و مهدی حشمتی برای نمایش «تاکسیدرمی» حائز رتبه برگزیده شد
طراحی گریم
فرزانه میرزایی و محدثه میررفیعی برای نمایش «پهلوان قلیچ» حائز رتبه برگزیده شد
طراحی صحنه
احمد رضا آخوندزاده برای نمایش «جویندگان طلا»
شایسته تقدیر شد
مرتضی نجفی برای نمایش «ماجرای سگ مرده» حائز رتبه برگزیده شد
موسیقی
مهدی حسنی برای نمایش «هملتک» حائز رتبه برگزیده شد
محمد نادری برای نمایش «بل و اختراع دردسرسازش» شایسته تقدیر شد
بازیگری زن
نسیم لطافت خواه برای نمایش ماجرای سگ مرده شایسته تقدیر شد
پرنیا لرنی برای نمایش شبی در طهران شایسته تقدیر شد
نکیسا رسام برای نمایش «زنبورگاوی» حائز رتبه سوم شد
مژگان کوهی برای نمایش «زنبورگاوی» حائز رتبه دوم شد
شقایق فتحی برای نمایش «برف سرخ» حائز رتبه اول شد
بازیگری مرد
گروه بازیگران نمایش کمین ژاله حائز شایسته تقدیر شدند
منصور محمد حسنی برای نمایش «تاکسیدرمی» حائز رتبه سوم شدند
رضا محمودی برای نمایش «پهلوان قلیچ» حائز رتبه دوم شد
پیام نوروزی برای نمایش «ماجراهای سگ مرده» حائز رتبه اول شد
بخش نمایش‌نامه نویسی
تقدیر از رسول حق جو برای نمایش «تاکسیدرمی»
حامد مکملی برای نمایش «زندگی سگ مرده» حائز رتبه برگزیده شد
بخش کارگردانی
رضا محمدیان برای نمایش «پهلوان قلیچ» شایسته تقدیر شد
مهدی حشمتی برای نمایش «تاکسیدرمی» حائز رتبه سوم شد
حامد مکملی برای نمایش «کمین ژاله» حائز رتبه دوم شد
مرتضی نجفی برای نمایش زندگی «سگ مرده» حائز رتبه اول شد

لینک کوتاه

esfanemoooon.ir/?p=90195

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up