تماس ۸۲۴۴ شهرونداصفهانی با ۱۳۷ در هفته گذشته/افزایش نارضایتی‌ها از روشن‌کردن آتش در ناژوان

تماس ۸۲۴۴ شهرونداصفهانی با ۱۳۷ در هفته گذشته/افزایش نارضایتی‌ها از روشن‌کردن آتش در ناژوان_6585a5110fc22.jpeg

محمد قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با بیان اینکه طی هفته پایانی آذر ۱۴۰۲ کارشناسان این مرکز پاسخگوی ۸۲۴۴ تماس از سوی شهروندان این کلان‌شهر بوده‌اند که در مقایسه با هفته گذشته با توجه به تعطیلی مدارس آمار کاهش قابل توجهی داشته است، اظهار کرد: هفته گذشته ۵۲۸۳ پیام درخواست اجرایی شهروندان ثبت شده و ۲۹۶۱ پیام راهنمایی و مشاوره بوده است.
وی افزود: در هفته گذشته شاهد آمار بالای آتش زدن برگ و ضایعات در حاشیه زاینده‌رود بودیم که از شهروندان انتظار می‌رود نسبت به رعایت مسائل زیست‌محیطی اهتمام بیشتری داشته باشند و اگر مشاهده کردند کسی این اقدام را انجام می‌دهد، تذکرهای لازم را بدهند.
رئیس مرکز ارتباطات مردمی شهرداری اصفهان با بیان اینکه هفته پایانی آذر سال جاری در مجموع ۲۴۵ مورد از تماس‌های شهروندان با این مرکز مبنی بر آتش‌زدن ضایعات و روشن کردن آتش با استفاده از چوب بوده است، تاکید کرد: روشن‌کردن آتش در ناژوان و مسیر حاشیه زاینده‌رود می‌تواند حوادث ناگواری را رقم بزند.
وی ادامه داد: روشنایی میدان عروج (میدان شش راه) یکی دیگر از خواسته‌های شهروندان برای کاهش تصادفات رانندگی در این محور بوده است که موضوع به اطلاع منطقه ۱۰ شهرداری رسیده است و انتظار می‌رود هرچه سریع‌تر نسبت به نصب چراغ راهنمایی و رانندگی چشمک‌زن در این میدان اقدام کنند.

لینک کوتاه

esfanemoooon.ir/?p=94765

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up