ظرفیت افزایش بودجه محله‌محوری تا ۱۰۰۰ میلیارد تومان وجود دارد

ظرفیت افزایش بودجه محله‌محوری تا ۱۰۰۰ میلیارد تومان وجود دارد_6433b12089778.jpeg

مجید نادرالاصلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با بیان اینکه بودجه محله‌محوری سال ۱۴۰۱، به بودجه محله‌محوری سال ۱۴۰۲ منتقل شد، اظهار کرد: در هر محله‌ای که به دلیلی اجرای پروژه‌های محله‌محور میسر نبود، در بودجه ۱۴۰۲ دیده شده است.
وی افزود: با توجه به اضافه شدن حدود ۱۵ محله به محلات مورد هدف در راستای محله‌محوری، افزایش بودجه حدود ۲۰۰ میلیارد تومانی نسبت به سال گذشته کافی بود اما ظرفیت افزایش بودجه این طرح تا هزار میلیارد تومان وجود دارد و بعضی از مناطق پانزده‌گانه به‌دلیل وجود مشکلات، بودجه جداگانه‌ای از شهرداری مرکزی دریافت کردند.
رئیس کمیسیون ویژه آب و مناطق کم‌برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره با موانع موجود در زمینه تحقق اهداف این کمیسیون خاطرنشان کرد: در مجموع با توجه به موانعی که برای اجرای هر اقدامی وجود دارد و به‌غیر از مشکلات درآمدی، از فعالیت این کمیسیون در سال ۱۴۰۱ رضایت دارم، اما فعالیت‌ها ایدئال نبوده است.
وی اضافه کرد: نگاه شورای اسلامی شهر این است که محلات کم برخوردار وجود دارد، لذا در کمیسیون ویژه آب و مناطق کم‌برخوردار توانستیم آن‌ها را به‌عنوان یک هدف و شعار اصلی در شهر اصفهان نمایان و به مدیریت شهری منتقل کنیم و به آن انسجام ببخشیم که امیدواریم در سال ۱۴۰۲ بتوانیم از فرصت‌ها برای اجرای تمام طرح‌ها و ایده‌ها به‌ویژه محله‌محوری بهتر استفاده کنیم.
نادرالاصلی با اشاره به چشم‌انداز کمیسیون ویژه آب و مناطق کم‌برخوردار در سال ۱۴۰۲ گفت: امیدواریم در سال جاری، با ایجاد انسجام درون استان و ایجاد پویایی فکری برای شهروندان، مشکل آب را برای مدت قابل توجهی رفع کنیم.
وی با بیان اینکه سعی کردیم ترویج فرهنگ صرفه‌جویی و استفاده بهینه از آب‌های مختلف را داشته باشیم، افزود: تلاش می‌کنیم با همراهی قوای سه‌گانه اتفاقات خوبی را برای اصفهان رقم بزنیم، زیرا مردم اصفهان هیچ‌گاه خود را برای خود ندیدند و آنچه داشتند را در طبق اخلاص برای کشور فدا کردند.
رئیس کمیسیون ویژه آب و مناطق کم‌برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: امیدواریم در پایان دوره ششم مدیریت شهری علاوه بر جریان پایدار زاینده‌رود، جریان فکری خوبی را به‌عنوان نیاز شهروندان اصفهان در کشور داشته باشیم.

لینک کوتاه

esfanemoooon.ir/?p=90812

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up