غرق شدن ۵ اصفهانی در یک روز

غرق شدن ۵ اصفهانی در یک روز_62a43a64367a5.jpeg

ایسنا/اصفهان سخنگوی اورژانس استان اصفهان از ۵ حادثه غرق شدگی در روز جاری خبر داد و گفت: در این حوادث ۳ نفر جان خود را از دست دادند.
عباس عابدی با اعلام این خبر، گفت: ساعت ۱۴ و ۴۷ دقیقه امروز (جمعه_۲۰ خرداد) حادثه غرق شدگی در رودخانه زاینده رود در منطقه چم حیدر باغ بهادران به اورژانس اصفهان اطلاع داده شد و بلافاصله یک واحد امدادی به محل اعزام شد.

وی از فوت یک زن ۲۴ ساله در این حادثه خبر داد و افزود: ساعت ۱۵ و ۳۷ دقیقه حادثه دوم غرق شدگی در منطقه آب مرداب چرمهین به اورژانس اطلاع داده شد که در این حادثه نیز یک مرد ۳۰ ساله جان خود را از دست داد.

سخنگوی اورژانس استان اصفهان گفت: ساعت ۱۷ و ۳۴ دقیقه حادثه سوم غرق شدگی در استخر کشاورزی در منطقه صنعتی گرگاب، روبری پارک به اورژانس اطلاع داده و یک واحد امدادی به محل اعزام شد.

وی افزود: متأسفانه در این حادثه یک پسربچه ۷ ساله جان خود را از دست داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی اصفهان، عابدی با اشاره به وقوع حادثه بعدی در ساعت ۱۷ و ۵۱ دقیقه امروز، گفت: در این حادثه دو جوان ۱۷ ساله در آب رودخانه زاینده رود در منطقه باغ بهادران دچار حادثه غرق شدگی شدند.

سخنگوی اورژانس استان اصفهان خاطرنشان کرد: یکی از مصدومان به بیمارستان شهدای لنجان اعزام شد و به وضعیت یکی از مصدومان به دلیل عدم رضایت برای اعزام به بیمارستان، در محل رسیدگی شد.

انتهای پیام

لینک کوتاه

esfanemoooon.ir/?p=82004

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up