محمد و رضا ناجی تولید ابلیموی ناجی

برند ناجی برگرفته از نام خانوادگی یک خانواده اصیل اصفهانی است که از سال ۱۳۳۲ مشغول به کار آبگیری لیموترش (محصولی از استانهای جنوبی) شده اند.

انگیزه آبگیری از لیموترش از آنجا شروع شد که نیاز به این محصول در کلیه فصول سال احساس می شد و غیر قابل دسترس بودن آن ایجاب میکرد که آب لیموترش در مخازن ویژه ای ذخیره سازی شود.

به همین منظور به یاری خداوند منان از سال ۱۳۳۲ با همت مرحوم حاج سید رضا ناجی اصفهانی، فرایند تولید آبلیمو به روش کاملا سنتی برای اولین بار در استان اصفهان آغاز گردید همزمان با استقبال گسترده مردم و نیاز به توسعه بیشتر ایشان مبادرت به خرید فضای بیشتر در همان محل (بازار اصفهان) و افزایش تولید در سال ۱۳۵۷ آن میزان تولید جوابگوی نیاز استان اصفهان نبوده و در نتیجه وی در اطراف اصفهان فضایی خریداری و مجددا حجم تولید را افزایش دادند با توجه به حفظ کیفیت محصول و حمایت مشتریان عزیز در سال ۱۳۷۶ شرکت پاکنام سپهر سپاهان با برند ناجی و با بهره گیری از بهترین و پیشرفته ترین ماشین آلات روز در شهرک صنعتی جی اصفهان به کار خود ادامه داد و به پشتوانه سابقه کاری طولانی در امر تولید، در سال ۱۳۸۲ مبادرت به تولید سس مایونز و سس کچاپ با برند ناجی نمود. همچنین در سال ۱۳۸۷ بسته بندی انواع سرکه را در کارنامه خود قرار داد و تاکنون توانسته است سبد غذایی خود را گسترش دهد.

لینک کوتاه

esfanemoooon.ir/?p=95490

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up