مسئله آب اصفهان هنوز حل نشده است

مسئله آب اصفهان هنوز حل نشده است_641018847be77.jpeg

به گزارش خبرنگار ایمنا، مجید نادرالاصلی امروز _یکشنبه بیست‌ویکم اسفندماه_ در نطق میان‌دستور هشتادمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: این روزها جنگ ترکیبی علیه ملت ایران شکل قوی‌تری به خود گرفته است و دشمنان با اجیرکردن ابلهانی که بخشی از آن‌ها مورد عفو رهبر انقلاب قرار گرفتند، با بازیچه قرار دادن فرزندان خود، نوجوانان کشور را مورد هدف قرار دادند تا با به تعطیلی کشاندن مدارس، حرکتی ناجوانمردانه در پیش بگیرند.
وی افزود: امیدواریم این حربه نیز از اثر خارج شود، اما می‌دانیم دشمن بنا دارد با شکل‌های مختلف تهاجم، دشمن خود را با ملت ایران که همراهی‌نکردن خود را با دشمنان وقیح در خلق حماسه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ نشان دادند به اثبات برساند؛ دشمن در این مسیر راه‌های مختلفی را علیه ملت آزمایش می‌کند، اما بی‌نتیجه است.
رئیس کمیسیون ویژه آب و مناطق کم‌برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: امروز سپاه و ارتش، پیشرفت‌های خیره کننده‌ای داشته‌اند و دشمن را سراپا کیش و مات کرده‌اند؛ به فرموده شهید بهشتی باید گفت که «آمریکا از ایران عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر.»
وی ادامه داد: به‌تازگی برخی با بعضی مواضع اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان، شهر تاریخ، هنر، ادبیات، اقتصاد، تلاش و کوشش، ایثار و شهادت و پایداری و انقلابی، به هر دلیل موافق نیستند و پاره‌ای رسانه‌ها موضع‌گیری دوستان انقلابی را به استهزا گرفته‌اند، این در حالی است که ما به دنبال انجام وظیفه خود هستیم و در پی خوش آمدن آن‌ها نیستیم، امیدواریم رویکرد ما مورد توجه خداوند قرار گیرد.
نادرالاصلی با اشاره به سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: این انتخاب از بهترین نام‌گذاری‌های امام خمینی (ره) است، در این ماه یاد شهیدان اصفهان از حسین خرازی و همت و بسیاری از فرماندهان دوران دفاع مقدس را نیز گرامی می‌داریم.
استفاده از فرصت سرمایه‌گذاری و مشارکت سال آینده افزایش یابد
رئیس کمیسیون ویژه آب و مناطق کم برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان خاطرنشان کرد: از چهره‌های فداکار و بی‌نشانی باید یاد کرد که پرچم سربلندی ایران را برافراشته نگاه می‌دارند، امروز نظام صهیونیستی از بیم نفوذ آن‌ها در ارکان حکومتی خود نگران است، امروز افسران نظام در هر جایی باشند برای ایران پشت و پناه و برای دشمن مایه دلهره و ترس هستند.
وی اظهار کرد: بهار طبیعت در تلاقی بهار دین است و مدیریت شهری و عوامل آن در تمام بخش‌های خدماتی، عمرانی، شهرسازی و فرهنگی و رسانه‌ای دست در دست هم دارند تا آغازی زیبا و به یادماندنی در سال ۱۴۰۲ برای مردم شهر و میهمانان داشته باشند.
نادرالاصلی با بیان اینکه مردم متدین اصفهان منتظر یک محیط دینی و مناسب معتقدات خود هستند و مدیریت شهری باید از این نکته حراست کند، گفت: شهر نباید بستری برای برخی افراد که مبادی آداب شهر الله و ماه مبارک رمضان نیستند، فراهم کند، در این راستا مدیریت شهری باید برای مخاطبان خود تسهیلات و برای مردم ایمنی و آسایش فراهم کند.
وی افزود: تلاش زیادی از سوی مدیریت شهری برای انجام امور اداره شهر و از سوی شورای اسلامی شهر برای رعایت صرفه و صلاح مردم در ارائه خدمات و درآمدها شده است؛ بارها عرض شده تولید درآمدهای پایدار و مولد و استفاده از فرصت سرمایه‌گذاری و مشارکت باید در سال آینده افزایش یابد و این امر با همت و کوشش و ایجاد بسترهای لازم محقق می‌شود که در برنامه‌های سال آینده باید به آن پرداخته شود.
رئیس کمیسیون ویژه آب و مناطق کم‌برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: به لطف خداوند باران رحمت الهی در تمام مناطق کشور باریده است، اما مسئله آب اصفهان هنوز حل نشده است. همان‌گونه که همه سران کشور، به صورت مؤکد به‌ویژه رهبر انقلاب و رئیس جمهور و رئیس قوه قضائیه عنوان کردند آب و هوا و محیط زیست باید مورد توجه قرار گیرد.
ساخت‌وساز ناایمن منطقه اصفهان را دچار چالش کرده است
وی خاطرنشان کرد: مسئولان استان از مسیرهای مختلف تلاش زیادی برای جاری شدن زاینده‌رود دارند، اما کافی نیست. حداقل مدیران وزارت نیرو به اندازه حداقل انرژی که برای دریاچه ارومیه دارند برای زاینده‌رود نیز برنامه‌ریزی و تلاش کنند.
نادرالاصلی با بیان اینکه هجوم گروهی منفعت‌طلب به حاشیه اصفهان و انجام ساخت‌وساز ناایمن و غیر فنی منطقه اصفهان را دچار چالش کرده است، تصریح کرد: شهرداری عامل اداره شهر است و این حرکت غیرقانونی گوشزد شده اما به‌رغم همراهی مدیران قضائی، اراده‌ای برای برخورد با خاطیان وجود ندارد و شهرداری به تنهایی مقابل این افراد ایستاده است، در این راستا درخواست می‌کنیم فرماندار موضوع را از طریق شورای تأمین استان پیگیری و تکلیف شهرداری را روشن کند.
وی خاطرنشان کرد: ماه‌ها قبل نکته‌ای در خصوص رفتارهای غیرعرف برخی کارکنان متذکر شدیم؛ اگر نیرویی ضعیف است و آموزش‌پذیر نیست باید به صورت اداری با او برخورد کرد اما رفتارهای دور از اخلاق صورت نگیرد.

لینک کوتاه

esfanemoooon.ir/?p=90286

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up