مسیرهای سمپاشی ۲۲ خرداد در اصفهان اعلام شد

مسیرهای سمپاشی ۲۲ خرداد در اصفهان اعلام شد_62a82f47996ef.jpeg

مجید عرفان‌منش در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در خصوص مسیرهای سم‌پاشی درختان شهر اصفهان در شامگاه امروز _یک‌شنبه، بیست‌ودوم خردادماه_ اظهار کرد: در منطقه یک تکمیل مادی‌های فرشادی و فدن، در منطقه دو خیابان‌های حکیم فرزانه، کیانپارس و پارک‌های کیانپارس و انصار المهدی، در منطقه چهار خیابان مشتاق دوم و در منطقه پنج پارک ملت یک سم‌پاشی خواهد شد.

وی اضافه کرد: در منطقه هفت باغ فدک، در منطقه پارک‌های گل محمدی و بهشت، در منطقه ۹ خیابان نبوی‌منش و فرعی‌های و ادامه خیابان آتشگاه و در منطقه ۱۰ بزرگراه فرودگاه در شامگاه امروز سم‌پاشی خواهد شد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: در منطقه ۱۲ پارک‌های شهرک کوثر و در محدوده ناژوان حاشیه شمال زاینده‌رود حدفاصل پل وحید تا پل نصر سم‌پاشی خواهد شد.

وی از شهروندان درخواست کرد تا در دوره سم‌پاشی درختان با این سازمان همکاری لازم را داشته باشند و حتی‌الامکان از قرار دادن خودروی خود در مسیر سم‌پاشی خودداری کنند و از قرار دادن مواد غذایی در بالکن‌ها بپرهیزند و درب‌ها و پنجره‌های مشرف به مسیر سم‌پاشی را ببندند و چنانچه میز نانوایی‌ها در خیابان قرار گرفته باشد، ضروری است متصدیان نانوایی قبل از طبخ نان، میزها را شست‌وشو دهند تا از بروز بیماری جلوگیری شود.

عرفان‌منش گفت: برای انجام سمپاشی، خودروی راهنما در طول مسیر حرکت می‌کند تا بتواند اطلاع‌رسانی و حرکت آهسته سمپاش را برای سایر خودروها، کسبه و عابران پیاده یادآوری کند.

لینک کوتاه

esfanemoooon.ir/?p=82180

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up