نامزدهای جشنواره خندستان اعلام شدند

نامزدهای جشنواره خندستان اعلام شدند_6408301eb7508.jpeg

به گزارش ایمنا، علی دادفر امروز_پنجشنبه_ یازدهم اسفندماه_ در نشست خبری دیبرخانه جشنواره ملی تئاتر کمدی «خندستان» اظهار کرد: بنابر اعلام ایوب آقاخانی دبیر پنجمین دوره جشنواره ملی تئاتر کمدی خندستان در بخش صحنه‌ای خندستان ۱۱۸ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که از مجموع این تعداد ۱۴ اثر برای شرکت در بخش رقابتی جشنواره خندستان برگزیده شد.
وی افزود: این تعداد آثار منتخب توسط فرهاد قائمیان، بهرام ابراهیمی، شهرام زرگر، رسول هنرمند و احسان جانمی داوری شد که در بخش‌های مختلف نامزدهای صحنه‌ای را به شرح ذیل اعلام کردند.
بخش بروشور
امید مجیدی برای نمایش «آخرین نامه»
سروش حیدری برای نمایش «هملتک»
پریسا سمیعی برای نمایش «بل و اختراع دردسرساز»
امید خدابنده‎لو برای نمایش «مرغ باغ هپروت»

بخش طراحی نور
امین امیدی راد برای نمایش «کمین ژاله»
امیر حسین حشمتی برای نمایش «تاکسیدرمی»
رضا محمدیان برای نمایش «پهلوان قلیچ»

بخش طراحی لباس
مرتضی نجفی برای نمایش «کمین ژاله»
فرزانه رضایی برای نمایش «پهلوان قلیچ»
کیانا اسکندی برای نمایش «بل و اختراع دردسرساز»
مریم نخعی و مهدی حشمتی برای نمایش «تاکسیدریمی»

طراحی گریم
فرزانه میرزایی و محدثه میررفیعی برای نمایش «پهلوان قلیچ»
محمدرضا احمدی برای نمایش «تاکسیدرمی»
حسین محمد حسن پور برای نمایش «سگ مرده»

طراحی صحنه
احمدرضا آخوندزاده برای نمایش «جویندگان طلا»
مرتضی نجفی برای «سگ مرده»
مرتضی نجفی برای نمایش «کمین ژاله»
مهدی شریفی برای نمایش «هملتک»

بخش موسیقی
محمد رضا بنی اسدی، صالح اسماعیل نژاد برای نمایش «جویندگان طلا»
مهدی حسنی برای نمایش «هملتک»
محمد نادری برای نمایش «بل و اختراع دردسرساز»
علی حامدی برای نمایش «پهلوان قلیچ»

بازیگری زن
پرنیا لرنی برای نمایش «شبی در طهران»
شیوا شهدایی برای نمایش «شبی در طهران»
شقایق فتحی برای نمایش «برف سرخ»
نکیسا رسا برای نمایش «زنبورگاوی»
مژگان کوهی برای نمایش «زنبور گاوی»
بهناز حاجی لو برای نمایش «مرغ باغ هپروت»
نسیم لطافت برای نمایش «ماجرای سگ مرده»
فائزه پاک طینت برای نمایش «بهترین شهروند این حوالی»
سحر علی خوانی برای نمایش «تاکسیدرمی»

بازیگری مرد
امیر مهروند برای نمایش «آخرین نامه»
منصور محمد حسنی برای «تاکسیدرمی»
مهدی حشمتی برای نمایش «تاکسیدرمی»
شاهین موزایی برای نمایش «جویندگان طلا»
امین ترابی برای نمایش «جویندگان طلا»
رضا محمدیان برای نمایش «پهلوان قلیچ»
ابوالفضل حضرتی برای «شبی در طهران»
ابوالفضل حاج علیخانی برای نمایش «برف سرخ»
هادی عسگری برای نمایش «زنبورگاوی»
امیرحسین انصافی برای نمایش «جادوی عروسک»
پیام نوروزی برای نمایش زندگی «سگ مرده»
و گروه بازیگران «کمین ژاله»

بخش نمایش نامه نویسی
رسول حق جو برای نمایش «تاکسیدرمی»
حامد مکملی برای نمایش «کمین ژاله»
حامد مکملی برای نمایش «زندگی سگ مرده»
ابوالفضل حاج علی خانی برای نمایش «برف سرخ»
میلاد کاشانی برای نمایش «جویندگان طلا»
رضا محمدیان و سوگول تاجیک برای نمایش «پهلوان قلیچ»

بخش کارگردانی
حامد مکملی برای نمایش «کمین ژاله»
مهدی حشمتی برای نمایش «کمین ژاله»
رضا محمدیان برای نمایش «پهلوان قلیچ»
مرتضی نجفی برای نمایش زندگی «سگ مرده»
احمد دهقان برای نمایش «بل و اختراع دردسرساز»
ایمان رمضانی برای نمایش «جویندگان طلا»
مسئول دبیرخانه جشنواره خندستان تصریح کرد: در مجموع ۷۵ اثر به بخش محیطی قسمت آزاد خندستان ارسال شده است که از این تعداد ۱۳ اثر برای شرکت در بخش رقابتی جشنواره انتخاب و توسط آقایان آرش دادگر، رضا فیاضی و هادی کیانی مورد داوری قرار گرفتند که بنا به نظر هیئت داوران نامزدهای بخش محیطی جشنواره خندستان به شرح ذیل اعلام شد.
بخش بروشور
مسعود تمنایی برای نمایش «خرس‌های پاندا»
احمد صمیمی برای نمایش «مستند پخش نشده میرزا»
حسین کاظی برای نمایش «آستامیوفن با طمع کدئین»
سیامک توده فلاح برای «نمایش ۲۵ متر آرزو»

بخش طراحی لباس
رضا ملکی برای نمایش «خرس های پاندا»
مجتبی خلیلی برای نمایش «آستامیوفن با طمع کدئین»
مارال ایزدبخش برای نمایش «قهرمان کیست؟»
مهدی حبیبی برای نمایش «نبش کوچه بن بست»

بخش موسیقی
محمد نادری برای نمایش «خرس‌های پاندا»
علی خاتمی برای نمایش «چیزمیز»
احمد جعفری برای نمایش «مستند پخش نشده میرزا»
علی خاتمی برای نمایش «قهرمان کیست؟»

طراحی فضا
محمد حاجیان برای نمایش «خرس‌های پاندا»
حسنا قبادی و محمد قدیمی برای نمایش «چیزمیز»
مجتبی خلیلی برای نمایش «آستامیوفن با طمع کدئین»
سید پویا امامی برای نمایش «۲۵ متر آرزو»
روح الله صناعی برای نمایش «نامه»

بخش بازیگری مرد
ابراهیم حاج حیدری برای نمایش «خرس‌های پاندا»
امین وحیدی پور برای نمایش «مستند پخش نشده میرزا»
مهدی داودی برای نمایش «مستند پخش نشده میرزا»
سید پویا امامی برای نمایش «قهرمان کیست؟»
احمد صمیمی برای نمایش «قهرمان کیست؟»
مصطفی کولیوندی برای نمایش «نبش کوچه بن بست»
سید پویا امامی برای نمایش «۲۵ متر آرزو»
مهدی داودی برای نمایش «دست کاری»
رضا محمدیان برای نمایش «نامه»
سید محمد حسین میره‌ای برای نمایش «نامه»

بخش بازیگری زن
حسنا قبادی برای «نمایش چیزمیز»
نجمه مهرابی برای نمایش «آستامیوفن با طمع کدئین»
مارال ایزدبخش برای نمایش «۲۵ مترآرزو»
ساغرکیخاه برای نمایش «پلاسما»
ساره کیادربندسری برای نمایش «نامه»
نرگس خاک کار برای نمایش «نبش کوچه بن بست»

بخش نمایش نامه نویسی
جلال مشتاقیان زاده برای نمایش «یک قاچ خربزه»
سمیه مهری برای نمایش «آخرین اولین»
مارال ایزدبخش و رضا بهرامی برای نمایش «قهرمان کیست؟»
پویا امامی برای نمایش «۲۵ متر آرزو»
احمد صمیمی برای نمایش «دست کاری»
هما پارسایی برای نمایش «مستند پخش نشده میرزا»

بخش کارگردانی
رضا ملکی برای نمایش «خرس های پاندا»
حسنا قبادی برای نمایش چیزمیز
احمد صمیمی برای نمایش «مستند پخش نشده میرزا»
جلال مشتاقیان برای نمایش «یک قاچ خربزه»
سمیه مهری برای نمایش «آخرین اولین»
مارال ایزدبخش برای نمایش «قهرمان کیست؟»
پویا امامی برای نمایش «۲۵ متر آرزو»
سعید بادینی برای نمایش «پلاسما»
مهدی ضیائیان‌پور برای نمایش «دست کاری»
وی گفت: در مجموع ۳۸ اثر به بخش بیرونی قسمت زاینده رود خندستان ارسال شده است که از این تعداد ۱۳ اثر برای شرکت در بخش رقابتی جشنواره انتخاب و توسط آقایان منوچهر اکبرلو، جواد انصافی و مهدی شهداد مورد داوری قرار گرفتند که بنا به نظر هیئت داوران نامزدهای بخش محیطی جشنواره خندستان به شرح ذیل اعلام شد.

بخش بروشور
«آخرین بازمانده»
«در مسیر زاینده رود»
«حکایت‌های آبکی»

بخش طراحی فضای نمایش
«در مسیر زاینده رود»
«مرثیه ای برای زانیده رود»
«قوچستون»
«حکایت های آبکی»

بخش طراحی لباس
«لوله‌کش وظیفه‌شناس»
«مرثیه ای برای زاینده رود»
«حسنک»
«قوچستون»

بخش موسیقی
«لوله کش وظیفه شناس»
«حسنک»
«قوچستون»
«آخرین بازمانده»
«حکایت های آبکی»
«ک مثل کریم»
«حوالی ۱۴۰۰ به روایت ۱۵۰۰»

بازیگری زن
هماپارسایی سرشت برای نمایش «آخرین بازمانده»
حسنا قبادی «در مسیر زاینده رود»
ساغر تیزرو برای نمایش «زنده بود»
نرگس خاک کار برای نمایش «کالبد شکافی یک اتفاق»
آرزو کریمی زند برای نمایش «حکایت های آبکی»

بازیگری مرد
مهدی داودی برای نمایش «آخرین بازمانده»
سعید خلیلی برای نمایش «لوله کش وظیفه شناس»
مجتبی لاله زاری برای نمایش «لوله کش وظیفه شناس»
پویا یزدان بخش برای نمایش «ما همه مرده ایم»
سامان شکیبا برای نمایش «مرثیه ای برای زاینده رود»
مصطفی کولیوندی برای نمایش «مجلس نامه پطروس فداکار»
مصطفی کولیوندی برای نمایش «کالبد شکافی یک اتفاق»
رحیم ملکی، سعید الله یاری و احمد همتی برای نمایش «قوچستون»
محمد قدیمی برای نمایش «حکایت های آبکی»
محسن شفیعی برای نمایش «حکایت های آبکی»
سعید اله‌یاری برای نمایش «قوچستون»
احمد همتی برای نمایش «قوچستون»

بخش کارگردانی
نمایش‌های «آخرین بازمانده»
«مرثیه ای برای زاینده رود»
«قوچستون»
«حکایت‌های آبکی»

بخش نمایشنامه نویسی
«آخرین بازمانده»
«مرثیه ای برای زاینده رود»
«قوچستون»
«ک مثل کریم»
«حکایت های آبکی»
به گزارش ایمنا آئین اختتامیه پنجمین جشنواره ملی تئاتر کمدی خندستان امروز_پنجشنبه یازدهم اسفندماه_ از ساعت ۱۸:۳۰ در تالار هنر اصفهان برگزار می‌شود.

لینک کوتاه

esfanemoooon.ir/?p=90197

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up