هوای ناسالم اصفهان با ۶ ایستگاه خاموش

هوای ناسالم اصفهان با ۶ ایستگاه خاموش_62a0464a1cbf2.jpeg

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _دوشنبه، شانزدهم خردادماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۱۳ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
دستگاه سنجش کیفیت هوای کلان‌شهر اصفهان اکنون در ایستگاه احمدآباد با شاخص ۱۰۶، استانداری اصفهان با شاخص ۱۳۷، پروین با شاخص ۱۲۷ و خرازی با شاخص ۱۱۶ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.
ایستگاه باهنر با شاخص ۸۸، جی با شاخص ۹۶، رودکی با شاخص ۷۹، فرشادی با شاخص ۷۸، فیض با شاخص ۶۳ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۹۹ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شد.
دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های انقلاب، رهنان، میرزاطاهر، خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.
در حال حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با شاخص ۷۲، مبارکه با شاخص ۹۲ در وضعیت هوای سالم (زرد) و سجزی با شاخص ۱۱۴ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.
شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

لینک کوتاه

esfanemoooon.ir/?p=81868

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up