ورودی‌های ناژوان با دستور کمیته اضطرار آلودگی هوا مسدود شد

ورودی‌های ناژوان با دستور کمیته اضطرار آلودگی هوا مسدود شد_656de8c70513c.jpeg

منصور شیشه فروش در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: در شرایط آلودگی هوای حال حاضر، پذیرفته نیست که در منطقه ناژوان و حاشیه زاینده‌رود شاهد به آتش کشیده شدن خاشاک هستیم که منجر به ایجاد دود بسیار زیادی می‌شود.
وی با بیان اینکه ایجاد آتش و دود به هیچ وجه قابل قبول نیست، افزود: با توجه به این موضوع، حدود ۴۰ تیم گشت و نظارت به منظور برخورد با موارد این چنینی فعال شدند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به گلایه شهروندان ساکن منطقه ناژوان و حاشیه زاینده رود به دلیل انتشار دود و آلودگی ناشی از روشن کردن آتش در این منطقه تصریح کرد: با افراد خاطی با جدیت برخورد خواهد شد.
وی با اشاره به مسدود شدن ورودی‌های ناژوان در شب گذشته با دستور کمیته اضطرار آلودگی هوا، افزود: همچنان هرگونه به آتش کشیدن، فعالیت‌های عمرانی و فعالیت‌هایی که منجر به افزایش آلودگی هوا می‌شود، ممنوع خواهد بود، با مسدود شدن ورودی‌های محدوده ناژوان شاهد کاهش ۷۰ تا ۸۰ درصدی روشن شدن آتش در این منطقه هستیم، لازم است بدانیم در شرایط فعلی که شاهد سکون جو و آلودگی هوا هستیم باید بیش از پیش رعایت کنیم تا از افزایش آلودگی هوا پیشگیری شود.

لینک کوتاه

esfanemoooon.ir/?p=94597

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up