گل‌آلود شدن تصفیه‌خانه دلیل افت فشار آب است

گل‌آلود شدن تصفیه‌خانه دلیل افت فشار آب است_63f0754fd1134.jpeg

به گزارش خبرنگار ایمنا، منصور شیشه‌فروش امروز _ پنجشنبه بیست‌وهفتم بهمن‌ _ در یک گفت‌وگوی زنده تلویزیونی، اظهار کرد: در دو روز گذشته، بیش از ۱۰۰ میلی‌متر بارندگی در شهر اصفهان منجر به آن شد که از سمت جنوب، مناطق گردنه لاشتر و همچنین آب‌هایی که از حوزه سپاهان‌شهر و اراضی آن محور و راه‌آهن تجمیع شده است، پل‌ها و زیرگذرهای بهارستان، راه‌آهن و قلعه‌شور را پر کند.
وی افزود: از شب گذشته تاکنون، در این مناطق شرایط خاصی ایجاد شده است و تیم‌های امدادی و تخلیه آب به محل اعزام شدند و پلیس‌راه، راهداری، آب و فاضلاب، شهرداری، بسیج و سپاه در این مناطق حضور دارند و فرمانداری اصفهان به‌عنوان مسئول هماهنگی میان دستگاه‌ها در محل حضور دارند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه در مناطقی مانند بهارستان، سپاهان‌شهر و راه‌آهن ترافیک سنگین ایجاد شده است، تصریح کرد: خسارت‌هایی نیز وارد شده است. همچنین تمام تلاش بر این بوده است تا با تقویت امکانات، آب زیرگذرها تخلیه شود و به زهکش‌هایی که پیش‌بینی شده است انتقال یابد.
وی اضافه کرد: پلیس برای کنترل ترافیک ساعت‌ها در این مناطق حضور دارد. زیرا شهروندان در ترافیک این مناطق شرایط خاصی داشتند، اما به‌تدریج آب تخلیه می‌شود و امیدواریم تا ساعت‌های آینده مسیر بازگشایی شود.
شیشه‌فروش با اشاره به علت افت فشار آب در سطح استان اصفهان، گفت: به‌علت بارش‌هایی که در بین حوضه اتفاق افتاد، آب گل‌آلود شد و این گل‌آلودی به تصفیه‌خانه رسید؛ اما تدابیر لازم در این راستا صورت گرفته است و جلسه‌ای با حضور آب منطقه‌ای، آب و فاضلاب داشتیم تا در کوتاه‌مدت این مسئله برطرف شود.

لینک کوتاه

esfanemoooon.ir/?p=89888

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up